Sortiment

Nabízíme prvotřídní produkty převážně evropského (českého, slovenského a rakouského) původu s dobrým poměrem kvality a ceny, doplněné o cenově výhodnou variantu importního zboží ve standardním provedení. Deštníky, slunečníky, podušky a sedáky jsou k dostání také s reklamním potiskem či Vaším individuálním logem.

Struktura sortimentu

 

Deštníky

Značka Doppler je v sortimentu deštníků pojmem již od roku založení první výroby v roce 1947. Deštníky Doppler jsou oblíbené jak v sortimentu základních cenových skupin, tak i v sortimentu luxusních produktů, na které si díky jejich vysoké kvalitě můžeme dovolit poskytnout garanci až 5 let. Tyto deštníky také testujeme v aerodynamickém tunelu na zatížení větrem až do rychlosti 100 km/hod.

Naši designeři připravují každý rok tři módní kolekce – základní celoroční sortiment, veselé a pestré jarní/letní vzory a na závěr roku podzimní/zimní motivy a barvy.

Doppler nabízí širokou škálu deštníků od skládacích (manuální, vystřelovací, plně automatické se samočinným otevíráním a zavíráním) po holové (manuální, vystřelovací), dále partnerské, závěsné či trekingové deštníky. Nabízíme rovněž velký výběr dětských deštníků v různých provedeních (od skládacích až po holové s automatickým otevíráním). Důležitým sortimentem jsou i naše reklamní reklamní deštníky, které vyrábíme i pro renomované zákazníky jako je např. BMW, VW, Škoda Auto, Rolls Royce, Bentley. Naši vlastní evropskou výrobu pod značkou Doppler doplňují akční kolekce Derby deštníků a deštníky našich licenčních partnerů: S.Oliver, Aigner, Bugatti.

Sortiment deštníků zahrnuje:

  • jakostní ruční výrobu v Rakousku
  • import z Dálného Východu

Prohlédněte si naše katalogy

 

 

Slunečníky

Doppler slunečníky se vyznačují vysokou odolností, dlouhou životností a komfortně jednoduchou obsluhou. Vedle cenově výhodné varianty importních slunečníků ve standardním provedení nabízíme i špičkové slunečníky s patentovaným řešením pro profesionální a gastro využití (Telestar, Alu Expert, Protect). U vybraných modelů nabízíme na základě dodaných tiskových dat možnost potisku slunečníkového potahu (sítotisk, celoplošný potisk).

Ke každému slunečníku nabízíme odpovídající zátěžový prvek (stojan, zátěžový kříž, zátěžové dlaždice, kotvu do země) a zaručujeme dostupnost náhradních dílů a náhradních potahů.

Sortiment slunečníků zahrnuje:

  • jakostní výrobu patentovaných slunečníků pro profesionální využití na Slovensku
  • import z Dálného Východu
  • výrobu v České republice

Prohlédněte si naši nabídku

 

 

Zahradní nábytek

Ucelená nabídka sortimentu zahradního nábytku zahrnuje sestavy, samostatná křesla i stoly, lehátka, relaxační křesla a houpačky. Široké spektrum použitých materiálů a jejich kombinací (hliník, ocel, plast, umělý ratan, textilie, dřevo, plastová imitace dřeva) Vám umožní nalézt produkt přesně podle Vašich představ. Jednotlivé kusy lze libovolně kombinovat.

Sortiment zahradního nábytku zahrnuje:

  • import z Dálného východu
  • import z evropských zemí (Nizozemí, Estonsko)
  • výrobu dřevěného nábytku v České republice

Prohlédněte si naši nabídku

 

 

Polstry

Vedle velmi kvalitní sériové výroby za přijatelné ceny Vám také nabízíme možnost individuálního vyhotovení, a to i v malých sériích a po jednotlivých kusech. K individuálním objednávkám prosím vždy připojujte podrobný nákres požadovaného provedení. Na vybrané podušky s odpovídající kvalitou látky Vám v případě Vašeho zájmu na základě dodané předlohy ve formátu JPG (1:1), AI nebo EPS rádi vyšijeme Vaše logo.

Sortiment polstrů zahrnuje:

  • výrobu v České republice
  • výrobu v Rakousku

Prohlédněte si naši nabídku

 

Kontaktujte nás

V případě Vašich dotazů nás neváhejte kontaktovat:

+420 386 301 611 doppler@doppler.cz

nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Kód