Doppler CZ spol. s r.o. Deštníky, slunečníky, zahradní nábytek a polstry

Nabízíme široký sortiment kvalitních deštníků, slunečníků, zahradního nábytku a polstrů v pestré nabídce barev a materiálů.

Mnohaleté zkušenosti a stabilní zázemí umožňuje značce Doppler garantovat vysokou kvalitu nabízených produktů, kterou dokládají i certifikáty jakosti renomovaných institutů (nezávislý Institut Hohenstein, certifikace TÜV, SÜD, LGA). Samozřejmostí jsou kvalitní služby – odborné poradenství, záruční a pozáruční servis, garance dlouhodobé dostupnosti náhradních dílů. Vedle standardního sortimentu se specializujeme na zakázkovou výrobu podušek (včetně výšivky s logem), nabízíme též slunečníky pro profesionální a gastro využití (sítotisk, celoplošný potisk). Stejně tak široký je sortiment reklamních deštníků.

Doppler – rodinná firma s celosvětovým působením.

Společnost Doppler byla založena ve 40. letech 20. století jako malá rodinná firma zabývající se výrobou deštníků. Od té doby postupně rozšířila díky svým pobočkám a dceřiným firmám (v Německu. České republice, na Slovensku a v Hongkongu) oblast svého působení i šíři nabízeného sortimentu. Dnes je celosvětově uznávanou společností v oblasti výroby a prodeje deštníků, slunečníků, zahradního nábytku a polstrů.

Česká pobočka

byla založena v roce 1991 a úspěšně působí na českém, slovenském i polském trhu. V Trhových Svinech je sídlo firmy a výroba polstrů na zahradní nábytek.

Prodej deštníků i zboží z letního programu ( polstry, slunečníky a zahradní nábytek) je v Čechách a na Slovensku uskutečňován přes velké obchodní řetězce ( Hornbach, Bauhaus, Mountfield, Makro, OBI apod.), drobné obchodní partnery (kamenné prodejny i e-shopy) i přes obchodní zástupce.

Pro zákazníky z jihočeského regionu je určena podniková prodejna, která je v hlavní sezoně (dube-srpen) otevřena šest dní v týdnu.

Vedle vzorkové prodejny provozujeme i internetový obchod.

Výběr sortimentu slunečníků, zahradního nábytku a podušek je zákazníkům i potencionálním partnerům úspěšně prezentován na oborově zaměřených veletrzích v Praze (For Garden, For Interior) v Brně (Mobitex) v Kolýně nad Rýnem ( SPOGA, GAFA ). Sortiment deštníků prezentujeme dvakrát ročně na veletrzích STYL-KABO v Brně.

Kontaktujte nás

V případě Vašich dotazů nás neváhejte kontaktovat:

+420 386 301 611 doppler@doppler.cz

nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Kód