Založeno 1947
logo

Doppler CZ vás vítá

Výroba a prodej deštníků, slunečníků, polstrů a zahradního nábytku

Doppler CZ spol. s r.o.


Deštníky - slunečníky - zahradní nábytek - polstry


about-bg Nabízíme široký sortiment kvalitních deštníků, slunečníků, zahradního nábytku a polstrů v pestré nabídce barev a materiálů.

Mnohaleté zkušenosti a stabilní zázemí umožňuje značce Doppler garantovat vysokou kvalitu nabízených produktů, kterou dokládají i certifikáty jakosti renomovaných institutů (nezávislý Institut Hohenstein, certifikace TÜV, SÜD, LGA). Samozřejmostí jsou kvalitní služby – odborné poradenství, záruční a pozáruční servis, garance dlouhodobé dostupnosti náhradních dílů.

Vedle standardního sortimentu se specializujeme na zakázkovou výrobu podušek (včetně výšivky s logem), nabízíme též slunečníky pro profesionální a gastro využití (sítotisk, celoplošný potisk).

Stejně tak široký je sortiment reklamních deštníků.
Doppler – rodinná firma s celosvětovým působením.


Společnost Doppler byla založena ve 40. letech 20. století jako malá rodinná firma zabývající se výrobou deštníků. Od té doby postupně rozšířila díky svým pobočkám a dceřiným firmám (v Německu, České republice, na Slovensku a v Hongkongu) oblast svého působení i šíři nabízeného sortimentu. Dnes je celosvětově uznávanou společností v oblasti výroby a prodeje deštníků, slunečníků, zahradního nábytku a polstrů.

about-bg about-bg Česká pobočka byla založena v roce 1991 a úspěšně působí na českém, slovenském i polském trhu. V Trhových Svinech je sídlo firmy a výroba polstrů na zahradní nábytek. Prodej deštníků i zboží z letního programu ( polstry, slunečníky a zahradní nábytek) je v Čechách a na Slovensku uskutečňován přes velké obchodní řetězce ( Hornbach, Bauhaus, Mountfield, Makro, OBI apod.), drobné obchodní partnery (kamenné prodejny i e-shopy) i přes obchodní zástupce. Pro zákazníky z jihočeského regionu je určena podniková prodejna, která je v hlavní sezoně (dube-srpen) otevřena šest dní v týdnu. Vedle vzorkové prodejny provozujeme i internetový obchod. Výběr sortimentu slunečníků, zahradního nábytku a podušek je zákazníkům i potencionálním partnerům úspěšně prezentován na oborově zaměřených veletrzích v Praze (For Garden, For Interior) v Brně (Mobitex) v Kolýně nad Rýnem ( SPOGA, GAFA ). Sortiment deštníků prezentujeme dvakrát ročně na veletrzích STYL-KABO v Brně.

Pro rok 2020 jsme se staly garantovaným dodavatelem Asociace hotelů a restaurací České republiky. Bereme to jako ocenění našeho gastro programu, kdy vyčleněná část našeho sortimentu maximálně vyhovuje provozům s gastronomickým zaměřením, jako jsou restaurace, hotely, penziony, cukrárny, kavárny nebo např. wellnessy.